.

.

ниуредлтд кристал клип за коса елегантен темперамент конска опашка хоризонтален клип блескави клип за коса од кристал девојка

ниуредлтд кристал клип за коса елегантен темперамент конска опашка хоризонтален клип блескави клип за коса од кристал девојка

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Кристал Кристал Клип За Коса Елегантен Темперамент Конска Опашка Хоризонтален Клип Блескави Клипови За Коса За Девојчиња Од Кристал : Материјал, користејќи легура + кристал, модерен и убав. Боја, различни бои за избор, стил, кристал . Пакет, вклучувајќи 1 кристален клип за коса, дизајн, елегантен и шармантен. Едноставен стил, исто така, може да биде и да ја даде вашата коса. Погоден за сите сезонски абење и декорација за секоја пригода. Големина, околу 6,6*2,7 см/2,59*1,06 инчи. Тежина, лесна и издржлива.Кристал Кристал Клип За Коса Елегантен Темперамент Конска Опашка Хоризонтален Клип Блескави Штрасови Девојка Клип Материјал За Коса : металбој : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 35gpackage големина : 10x5x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Содржи.1x Кристален Клип За Коса Кристален Клип За Коса Елегантен Темперамент Конска Опашка Хоризонтален Клип Блескави Клип За Коса За Девојчиња Од Кристал. Нашата продавница има широк спектар На Козметика/Производи За Нега На Кожата Фризерски/Лична Нега И Нега На Стапала, Првут и Нокти. Секој ден редовно се објавуваат нови производи. Добредојдовте да купувате и собирате продавници. Брза логистика, висококвалитетни производи, искрена услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат