.

.

Хеи_к Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав Удобно Врвот лето блузи за жени

Хеи_к Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав Удобно Врвот лето блузи

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обични Врвови Западен Печатење Краток Ракав Удобно Topwomenенска Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичен Обичен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Краток Ракав Удобен Топфеатура : оваа печатена кошула е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Кратки Ракави, Тркалезен Врат, Редовно Вклопување, Позиционирано Печатење, Велигденски Принтеквизитна шема дизајнсовршен Со Фармерки Или Хеланки; Совршен За Секојдневни, Забави, Плажа, Одмор, Канцелариски Прилик : Еластичен, Елегантен, Модерен. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони.92"XXXXXL138cm/54. ♞Карактеристики : Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, врв без ракави со туника со тркалезен врат, маичка за одблесок на Полите, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот.31" ♞изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат