.

.

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Светиот Дух Медал Приврзок Шарм

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Светиот Дух Медал Приврзок Шарм

DEN 3535.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако Барате Убав И Религиозен Приврзок За Златен Шарм, Каратот Во Карати Го Има Токму Она што Ви Треба. Со Својата Почетна Искра Од Злато И Прекрасен Дизајн, Овој Шарм Е Совршен За Изразување На Вашата Вера. Одлично Е И За Спарување Со Други Парчиња Накит Со Религиозна Тематика. Без Разлика Дали Го Носите Самостојно Или Како Дел Од Колекцијата, Овој Шарм Сигурно Ќе Даде Изјава. Додадете Висококвалитетно Парче Во Вашата Колекција Накит Со Ова Уникатно И Смело Парче. Сигурно Ќе Даде Изјава!. Приврзок За Шарм Е Прекрасно Парче Накит Што Може Да Се Носи На Нараквица За Шарм Или Ѓердан Со Синџир. Тоа е Разноврсно Парче што може Да Ја Облече Секоја Облека. Ако Барате Достапен И Лесен За Носење Парче Златен Накит, Каратот Во Карати Има Одлична Колекција За Избор!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат