.

.

Тавоп Блејзер Јакни За Жени Кардиган Девојки Долги Палта За Жени

Тавоп Блејзер Јакни За Жени Кардиган Девојки Долги Палта За Жени

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од ткаенина што ја отстранува влагата, тие ве одржуваат суви и удобни дури и за време на најинтензивните тренинзи.76"Сад : 8 велика британија : 10 еу : 38 биста : 105см/41. (1 инч=2,54 см)3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат