.

.

Чипмунк Ѕид Кука

Чипмунк Ѕид Кука

DEN 271.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Ѕидната кука е со димензии 4х1, 5х6 инчи и тежи 0,88 килограми. Ќе се вклопи во секоја соба во вашиот дом. Лесно ставете го на ѕид за да додадете карактер и шарм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат