.

.

Божиќ Возрасни Цевка Чорапи Со Цртан Филм Шарени Шема Дебела Празник Папучи Чорап Подарок

Божиќ Возрасни Цевка Чорапи Со Цртан Филм Шарени Шема Дебела Празник Папучи Чорап Подарок

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овие украсни чорапи за возрасни специјално дизајнирани За Божиќ се во цртан стил и удобни за носење. Материјал : Памук. Стил : Цртан Филм. Тип : Чорапи. Погоден за одмор : Божиќ. Големина : 39 јарди 46 јарди. Пакет : 1 пар*Чорапи. Топло потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-чорапите се изработени од висококвалитетен памучен материјал, еластични влакна, се перат во машина, лесни за нега и одржување. Лесен и флексибилен, тој е многу погоден за вашето секојдневно дружење. Чувајте се топло-Нашите шарени божиќни празнични чорапи ги одржуваат топли во текот на денот и ги штитат од замрзнување. Нема сомнение дека нема ништо подобро од ова. Најважни празници - Овие Божиќни празнични чорапи ќе ве натераат да уживате Во Среќен Божиќ. Тие ќе ве стоплат во таа екстремно студена зима и ќе ве натераат да се издвоите од толпата. Дизајн на големина - тие се еластични. Големините 3946 се многу погодни за вашите стапала. Тие се блиску до вашите стапала, но не се премногу затегнати, така што нема да се чувствувате премногу затегнати или премногу лабави. Практичност-топлите зимски чорапи со ретро моден дизајн ја надополнуваат вашата облека, додаваат сјај на студеното време и носат забава за вас и вашето семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат