.

.

Налепници За Цветни Стапчиња Флорес-Избрани Цветни Налепници -

Налепници За Цветни Стапчиња Флорес-Избрани Цветни Налепници -

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете креативен допир на разни проекти Со Налепницата Ек Стико Флорес. Тие се идеални за разубавување страници со бележници, честитки, покани, папки и многу повеќе. Пакетот содржи различни цвеќиња во избрани бои. Овие налепници за занаети имаат леплива подлога и мерат приближно 1" во големина. Без киселина, тие се безбедни за употреба на фотографии. Ек Стико Налепница Флорес : Идеален За проекти, училишна работа, бележник и многу повеќе. Без киселини и лигнин. Безбедно за фотографии. Ек Успех налепници имаат лепило поддршка. Приближно 1" секој. Различни цвеќиња. Избрани бои. Додадете на покани, честитки и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат