.

.

Ружијог Спортски Градник За Жени Подлога За Дишење Поддршка Секси Врвен Градник Без Жица Долна Облека Во Стилот На Основен Елек Спортска Долна Облека Зелена Л

Ружијог Спортски Градник За Жени Подлога За Дишење Поддршка Секси Врвен Градник Без Жица Долна Облека Во Стилот На Основен Елек

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Информации за производот : Мек и дише, удобен за носење. Удобна чаша, подобар ефект на собирање. Ве молиме купете според големината пред купувањето. Евангелието секси девојка, ви овозможува да биде поудобно. Информации за производот : . Сезони : лето, пролет, aut, зима. Пол : женски. Прилика : секој ден, Јога, Спорт. Материјал : Полиестер. Тип на шема : цврст. Стил : секси и шармантна. Одговара : погоден за големина. Дебелина : стандард. Тип на појас : Фиксни ремени. Како да се мие : рачно миење ладно, висат или воздух. Пакет : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека. Големина : М Биста : 56-72см/28.35". Големина : Л Биста : 60-77см/30.31". Големина : XL Биста : 64-82cm/32.28" . Големина : XXL Биста : 68-87cm/34.25" овој спортски градник е изработен од ткаенина што дише,која има добра пропустливост на воздухот ,се одржува суво и лесно,го намалува влечењето и ја подобрува спортската ефикасност. Градникот е U-shaped.It изгледа едноставно и дарежливо,истакнувајќи го деколтето и истакнувајќи го секси и елегантниот изглед на жените. Фиксниот дизајн на ременот за рамо може да го намали товарот на рамото,без користење на рамото за да го направи движењето поудобно. Овој градник е разноврсен и може да се користи за јога,трчање,фитнес,танц и други активности за да ви донесе пријатно искуство. Вашето задоволство е нашиот успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!затоа, не двоумете се да го имате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат