.

.

Диви Деца Училиште И Патување Ранец За Момчиња И Девојчиња

Диви Деца Училиште И Патување Ранец За Момчиња И Девојчиња

DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

Вашето дете ќе биде разговор на игралиште Со Диви Виножито Срца Дете, Дете 15 Инчен Училишен Ранец Во Розова Боја за Девојчиња! Привлечните обрасци и функционалниот дизајн се собираат за да го направат овој ранец за деца, момчиња и девојчиња забавен додаток на училиштето на вашето дете и најважните работи за патување. Две поместени, прилагодливи ремени за рамо и обложен грб обезбедуваат удобно носење, додека издржливата горна рачка е совршена за закачување во шкафче пред да се упатите на час. Го дизајниравме нашиот ранец за мали деца од 15 Инчи за училиште за да ги издржи и најтешките училишни денови исполнети со домашни задачи. Направено од супер издржлива полиестерска ткаенина од 600 негирачи со Д-прстен за прицврстување на дополнителна опрема и ознака за име внатре, ранецот за деца од 15 Инчи за училиште е способен да ракува со се што ќе фрлите - и внатре и надвор. Ако работите станат премногу неуредни, само исчистете го местото по потреба и оставете го отворено додека не се исуши целосно. Поместени, прилагодливи ремени за рамо. Без олово, без БПА и без Фталат. Издржлива врвна висечка јамка. Две големи прегради со патент. Супер издржлив екстериер со внатрешна најлонска постава отпорна на влага. Висококвалитетен мрежест џеб за шишиња со вода. Клип во дополнителна опрема на страна. Ознака За Име Внатре. Координира со други диви Опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат