.

.

Лолој ВТОРИ Надија Апстракт Аква Морнарица Област Килим

Лолој ВТОРИ Надија Апстракт Аква Морнарица Област Килим

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Шарени, издржливи и достапни, Надија е нашето современо сфаќање за класика. Моќ-се појави Во Турција од 100% полипропилен, Надија може да се пофали со куп безгрижен што е отпорен на дамки, отпорен на избледување, брз во боја и не пролева. Достапно во големини за секоја просторија, вклучувајќи тркалезни форми и тркачи. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% Полипропилен. Висина На Купот : 0,38". Преодна. Произведено Во : Турција. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, сув сунѓер или крпа. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат