.

.

Дони Осмонд Дома Безвременски Верде Хавана 5'3 7'8 Големина Површина Килим

Дони Осмонд Дома Безвременски Верде Хавана 5'3 7'8 Големина Површина Килим

DEN 1478.72

Достапност
Достапно за нарачка

Дони Осмонд Дома Безвременски 8008 Верде Хавана 5 ' 3" х 7'8" Големина Површина Килим. Машина Направена со 100% Мултитекстуриран Полипропилен. Зошто Да Изберете Моќ Се Наѕираше? : Моќен разбој е механизиран разбој дизајниран да го реплицира изгледот на автентични килими со рачни јазли. Дони Осмонд Дома Безвременски 8008 Верде хавана 5 '3" х 7 ' 8". Машина-Изработена Од 100% Мулти-Текстура Полипропелен Без Поддршка. Висина На Купот : 1/2". Опции За Големина На килим : : 2 ' 2 "х 3 '3".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат