.

.

Роберто Раскалс Држи Печат 2.75 X2 - Самовила Твила, Пк 2, C. C. Дизајни

Роберто Раскалс Држи Печат 2.75 X2 - Самовила Твила, Пк 2, C. C. Дизајни

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Раскалите на роберто Држат Печат 2. 75х2 - Самовила Твила Ц. Ц. Дизајни-Печат На Роберто. Забавен и лесен начин да креирате детални слики за вашите картички, бележници и многу повеќе! Овој пакет содржи еден печат за прицврстување од 2-3/4х2-1/4 инчи. Дизајн : Самовила Твила. Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат