.

.

Предупреди ВИНЧ КАБЕЛ ВИНЧ ДОДАТОЦИ

Предупреди ВИНЧ КАБЕЛ ВИНЧ ДОДАТОЦИ

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова Предупредуваат Индустрии Кабелот За Винч има капацитет од 18000 фунти со дијаметар од 7/16 инчи и должина од 100 стапки. Фарго DTC550 Картичка Печатач Влезен Напон : 110 V AC. Медиумска Големина : 2.13 "х 3.37", 2.06"х 3.31". Дебелина на медиумот : 20 мил. Поддржана платформа : КОМПЈУТЕР. Препорачана Употреба : Печатење Картичка. Стандардна Меморија : 16 МБ. Влезен Напон : 110 V AC. Медиумска Големина : 2.13 "х 3.37", 2.06"х 3.31". Дебелина на медиумот : 20 мил. Поддржана платформа : КОМПЈУТЕР.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат