.

.

Модвеј Абеанс Канцеларија Биро Со Челична Рамка, Повеќе Бои

Модвеј Абеанс Канцеларија Биро Со Челична Рамка, Повеќе Бои

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ги вашите мисли да течат со бирото за Бездна модерна канцеларија. Суспендирани со полирана рамка од нерѓосувачки челик, десната и левата фиока за складирање балансираат инаку транспарентно парче. Опремен со врв од калено стакло, Послушноста ве охрабрува да се држите за мислите што се важни и да го ослободите умот од одвлекување на вниманието. Канцелариско Биро на модвеј Абеанс : Модерно канцелариско биро. Нерѓосувачки челик рамка. Издржлива конструкција на фиоки од влакна. Димензии : 71 "Л х 35.5" В х 30 " Х. собрана тежина : 205 фунти. Модел# 1182ВИИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат