.

.

Женски Врвови Вратот На Екипажот Цветна Блуза Обични Женски Кошули Ракав Летна Морнарица Л

Женски Врвови Вратот На Екипажот Цветна Блуза Обични Женски Кошули Ракав Летна Морнарица Л

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 43см/16,93" Должина : 66см/25,98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 44см/17,32" Должина : 68СМ/26.77" ГОЛЕМИНА : л сад : 8 биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" ракав : 45см/17.72" должина : 70см/27.56" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 биста : 114см/44.88" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 46см/18.11" Должина : 72cm/28.35" големина : xxl us : 12 Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29" ракав : 47cm/18.50" Должина : 74 CM/29.13" блуза блузи за жени,Цветни вратот на екипажот 3/4 ракав одблесокот Стил Летни Врвови. Женски Лето 3/4 Ракав Блуза Со Цветни Екипажот Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат