.

.

Буквално 700мб Цд-Р Вретено Медиумски Модел

Буквално 700мб Цд-Р Вретено Медиумски Модел

DEN 959.84

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за печатење на свилен екран, креирајте висококвалитетни, прилагодени етикети за Вашите Цд-А Со Буквално Сјајни сребрени дискови За Снимање ЦД. нудејќи 700mb ИЛИ 80 минути капацитет ЗА складирање со квалитет НА ЦД; до 52x брзина; Идеална површина за скрининг на свила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат