.

.

Вагнер З Тапан Кочница Чевли Сет Одговара: 2003-ТОЈОТА КОРОЛА, 2004-ТОЈОТА ПРИУС

Вагнер З Тапан Кочница Чевли Сет Одговара: 2003-ТОЈОТА КОРОЛА, 2004-ТОЈОТА ПРИУС

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Чевлите за сопирачки вагнер користат материјали за триење усогласени СО ОЕ за оптимални перформанси на сопирачките и прецизни материјали за заземјување за да го максимизираат контактот триење-тапан. ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ НА СОПИРАЊЕ ое-соодветен материјал за триење за оптимални перформанси на сопирачките. ГО МАКСИМИЗИРА КОНТАКТОТ ТРИЕЊЕ-ТАПАН Прецизниот материјал за заземјување го максимизира контактот триење-тапан. НАТПРЕВАРИ ОЕ ДИЗАЈН користи Прикачени лостови и иглички вклучени за да одговараат НА ОЕ (на специфични апликации). СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. ВКЛУЧЕН ХАРДВЕР Приложените лостови и иглички за да одговараат НА ОЕ се вклучени во избрани апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат