.

.

Преклопете Црно-Бел Тепих од Кавка Дизајни

Преклопете Црно-Бел Тепих од Кавка Дизајни

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Закответе ја вашата соба со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, ткаен тепих од жакард. Идеален за области со голем сообраќај и повремени излевања. Килим рампа препорачува. Тешка памучна подлога. Лесно за вакуумирање. Низок куп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат