.

.

Стерилит qt. Затворање на пластика, сребрена нијанса

Стерилит qt. Затворање на пластика, сребрена нијанса

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка

Потребна ви е помош да се организирате? Чекор до кутијата за заклучување на квартот Стерилит 64, во која има модерна форма за заштеда на простор и иновативен капак за хенинг. Едноставно, вратете го еден заклучок и подигнете го капакот за лесен пристап, сите со едната рака. Другата брава останува прикачена и делува како шарка, дури и кога капакот се отвори целиот пат. Оваа кутија за заклучување на големината е идеална за складирање на сезонска облека, спортска опрема, чизми, ќебиња и други гломазни предмети низ домот. Вдлабнати капаци им овозможуваат на кутиите за складирање со иста големина да се редат уредно едни на други за да користат вертикален простор за складирање ефикасно. 32 -те кутии за заклучување на QT и 64 QT користат ист капак, дозволувајќи им на плитките и длабоките големини да бидат наредени во истиот отпечаток. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 23 3/4 "L x 16 " W x 13 1/2 "H. Стерилит Пластика за возрасни 64 QT. "x 13 1/2". 64 QT Latching Box е идеална за складирање на облека, ќебиња и други гломазни предмети низ домот. Опција за единечна единица. Јасна основа овозможува содржината да се гледа на прв поглед и лесно да се најде - сребрена нијанса. Внатрешни димензии на дното : 19 3/8 "x 13 1/8" x 13 ". Облик за заштеда на простор и модерен стајлинг. Јасна основа за брзо гледање на содржината и вдлабнато капаче за редење. БПА без и без фталат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат