.

.

Кора и Стап Позадина Своч - Птици Раси Орнитологија Фарма Бурлап Трева Изглед Прилагодено Отстранлив Позадина Со Лажица

Кора и Стап Позадина Своч - Птици Раси Орнитологија Фарма Бурлап Трева Изглед Прилагодено Отстранлив Позадина Со Лажица

DEN 511.84

Достапност
Достапно за нарачка

Излупете И Залепете Отстранливи Тапети Птици Раси Орнитологија Фарма Бурлап Откријте начин без напор да го декорирате вашиот дом со отстранлива кора од Лажица И стап позадина! Совршено е за изнајмување, акцентни ѕидови и брзи ажурирања на декор. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Самолеплива позадина со кора и леплива подлога, лесна за репозиционирање. Целосно отстранлив и лесен за инсталирање; совршен за изнајмувачи, акцентни ѕидови, облоги на полици, налепници и занаети. Направено по нарачка во САД со еколошки мастила на база на вода, фсц сертифицирана хартија, формалдехид, фталат и пвц бесплатно. Не е наменет за употреба на текстурирани ѕидови, за најдобри резултати инсталирајте на цврсти, светли ѕидови во боја каде бојата или прајмерот целосно се излечиле, избегнувајте" перат "или" нелепливи " бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат