.

.

Каролини Богатства SC9082DS Свети Бернард Божиќ Венец Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства SC9082DS Свети Бернард Божиќ Венец Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства SC9082 DS1216 Свети Бернард Божиќ Венец Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични свети Бернард уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Метален Принт. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат