.

.

Турили Жени Плус Големина Дозвола Женски Макси Фустани Лето Повик V-Вратот Без Ракави Одмор Плажа Џебови Долг Фустан

Турили Жени Плус Големина Дозвола Женски Макси Фустани Лето Повик V-Вратот Без Ракави Одмор Плажа Џебови Долг Фустан

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи за секојдневно носење и совпаѓање, подобрување на сликата.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека Големина : Л Големина.Карактеристики : Без Ракави,Печатење, Секојдневно, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.Стил : Овој Фустан За Печатење Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Карактеристики : 1. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39. Користење на висококвалитетен материјал од ткаенина, Удобен и издржлив.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат