.

.

Сурија Глобал Марок Шаг 5'3 7'3 Површина Килими MRS2301-5373

Сурија Глобал Марок Шаг 5'3 7'3 Површина Килими MRS2301-5373

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите килими Од Колекцијата Марок Шаг имаат впечатливи глобални инспирирани дизајни кои издржуваат во првите редови на современите трендови. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен, Полиестер Во Турција и има Кадифен Куп. Самото Место Е Чисто.Карактеристики колекција : Марок Шагстил : Боемски, Глобален Боја : Бел, Средно Сив Материјал : Полипропилен,Полиестерска Форма : Правоаголна Конструкција : Машинско Ткаење : Без Висина На Задниот Куп : 1,18 Тип На Куп : Кадифен Раб : Големина на Производот : 5'3" х 7 '3" Направено Во Големина На Турција : 5 ' 3 "х 7 '3". Изградба : Машина Ткаени. Тип На Куп : Кадифен Куп. Висина на купот( ВО) : 1.18. Материјал Сочинуваат : 76% Полипропилен, 24% Полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат