.

.

Ксинкингхао И Handан Рачно Ткаени Обетки Ретро Обетки Темперамент Мал Мирис Лесен Моден Темперамент Обетки Г

Ксинкингхао И Handан Рачно Ткаени Обетки Ретро Обетки Темперамент Мал Мирис Лесен Моден Темперамент Обетки Г

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сите камења што се користат се природни, некои разлики во бојата и/или варијации во природните текстури се очигледни. Нашите обетки се убаво дизајнирани да ви одговараат од глава до пети, одржувајќи ве стилски од вашето биро до вечера. Дефинитивно одличен подарок за да ја покажете вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин, семејство или пријатели итн. Тој е дизајниран убаво да го нагласи вратот. Треба да имате нешто прекрасно за вас и вашите најблиски за да ја зајакнете таа врска.Зумирајте за да ги откриете најдобрите детали за дизајнот. Овој дизајн е стилски и модерен, но сепак класичен и елегантен. Сите користени камења се природни, забележливи се некои разлики во бојата и/или варијации во природната текстура. Нашите обетки, дизајнирани да одговараат на вашата облека од глава до пети, имаат софистициран стил што ќе ве одржува стилски од биро до вечера. Совршен подарок за Денот на Мајката, свадби, годишнини, Денот на Вљубените или Божиќ.Овие прекрасни обетки гарантирано ќе носат безгрижно и удобно.Материјал : алуминиумска легура како што е прикажановој дизајн е елегантен и модерен, но сепак класичен и елегантен. Дефинитивно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, Денот на Вљубените, семејството или пријателите итн.Идеален за секоја пригода за давање подарок, одличен приход за подарок за вашата девојка, сопруга, ќерка, мајка или пријателка. Ти должиш на тебе и на твојата сакана да имаш нешто убаво за да ја зајакнеш таа врска.Исклучителна од глава до пети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат