.

.

Божиќна Серија За Печатење Пуавкоер Женски Хулахопки Со Висок Струк Компресивни Панталони За Јога Трчање Теретана И Дневна Фитнес Хеланки Со Висок Струк Облека Че

Божиќна Серија За Печатење Пуавкоер Женски Хулахопки Со Висок Струк Компресивни Панталони За Јога Трчање Теретана И Дневна Фитнес

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

) Табела големина : .73" за секоја сезона, активност - хеланките се за секоја сезона и за сите активности. Тежина на пакетот : 180гр. Материјал Изработен е Од Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Јога, Вежбање, Фитнес, Пилатес Или Фит, Овие Панталони Може Да Се Носат Лежејќи Низ Куќата, Пазарејќи Или Живеејќи Активен Животен Стил. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Во Страницата За Опис На Производот. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.Божиќна Серија За печатење Женски Хулахопки Со Висок Струк Компресивни Панталони за Јога Теретана за Трчање и Дневни Фитнес Хеланки Со Висок Струк.09" должина : 106см/41.Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат