.

.

Дизни Пиксар Наоѓање Дори - Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Пиксар Наоѓање Дори - Еден Лист Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 195.84

Достапност
Достапно за нарачка

Осветлете ја секоја просторија со Овој Дизни Пиксар Наоѓање Дори - Еден Лист Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дизни Пиксар Наоѓање Дори-Еден Лист Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатен финиш кој обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат