.

.

Dell XPS Игри И Забава Лаптоп, NVIDIA RT Макс-Q, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD, ПОЗАДИНСКО Осветлување KB, Wifi, Веб Камера, Победа Про)

Dell XPS Игри И Забава Лаптоп, NVIDIA RT Макс-Q, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD, ПОЗАДИНСКО Осветлување KB, Wifi, Веб Камера,

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Dell XPS 17 9710 Form/Стил : Стандарден Процесор : 11-Ти Генерал Intel Core i9-11900h 2.50 GHz Процесор (до 4.9 GHz, 24mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 32 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 3060 Max-Q 6 GB GDDR6 Посветен графика, СКЛАДИРАЊЕ : 1tb pcie ssd (Диск Со Цврста Состојба)Оперативен Систем : windows 11 Pro-64display : 17.3" широк uxga (1920x1200) 60hz 16 : 10 Ips Дисплеј Поврзување : Wi-Fi 6 ax1650s Wifi, Bluetooth 5.1, порти/слотови : , 3 THUNDERBOLT 4 (Тип-C), ЧИТАЧ На Sd Картички, без оптички диск, Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/излез : 720 P hd ВЕБ КАМЕРА, систем за безбедност на ОТПЕЧАТОЦИ, Црно Позадинско Осветлување, батерија : 130w напојување, 6-Ќелија 97 Whr Батерија Други Карактеристики, Боја : Платина Сребрена ТЕЖИНА : 4,87 lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 Година ПРОИЗВОДИТЕЛ Гаранција ОД Velztorm Компјутер (професионално НАДГРАДЕН од velztorm pc) Intel I9-11900h 8-Јадрен Процесор. NVIDIA RTX 3060 Макс-Q Графика. 1ТБ PCIe NVMe SSD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 " Широк UXGA (1920x1200) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат