.

.

Шик Насловна Аве 8-Парче Реверзибилен Пинтук Утешител Во Собата, Целосна, Морнарица

Шик Насловна Аве 8-Парче Реверзибилен Пинтук Утешител Во Собата, Целосна, Морнарица

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој комплет за утешител има тема за блокирање на бои со детали за штипкање и геометриска шема на задната страна. Вклучен е комплет чаршаф, шамови за перници и деко перница за да се комплетира изгледот. * Вклучува : 1 Утешител, 2 Шами, 1 Украсна Перница, 1 Рамен Чаршав, 1 Вграден Чаршав, 2 Кутии За Перници • • Боја На Предметот : Морнарица. • Материјал : Микрофибер. • Реверзибилен : Да. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да се Пере Во Машина - утешителот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ВЕЗЕНИОТ ДИЗАЈН - Стилски и убав мек тон ткаен цветен вез-Вклучува дизајн и техника координирани деко перници. НАПРАВЕН СО ВАС на УМ-Секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и вклучува утешител со кралска големина, чаршафи, здолниште во кревет, украсна перница и шамови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат