.

.

Бали 1 Прстени За Завеси Со Клипови, Достапни Во Повеќе Бои

Бали 1 Прстени За Завеси Со Клипови, Достапни Во Повеќе Бои

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овие дебели метални прстени, опремени со клипови што ги држат вашите завеси цврсто на место, лесно се координираат со финишот на вашата шипка за завеси. Бали 1 " Завеси Прстени Со Клипови : 7 по пакет. За употреба со драпери прачки до 5/8" дијаметар. Клиповите се отстранливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат