.

.

Модвеј Хеспер Потресени Современи Цветни Решетки Област Килим Во Теал, Беж и Кафеава

Модвеј Хеспер Потресени Современи Цветни Решетки Област Килим Во Теал, Беж и Кафеава

DEN 1179.84

Достапност
Достапно за нарачка

Редовно вакуумирајте и исчистете го местото со разреден сапун или детергент по потреба. ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ-Изработен со квалитетни материјали, овој еластичен машински ткаен килим нуди лесно одржување. Прекрасно детално, овој траен килим без напор ја повлекува просторијата заедно. Ботанички КИЛИМ - Подобрување на секоја просторија со убавина и стил, избришан дизајн го краси овој раскошен цветен решеткаст килим. СОФИСТИЦИРАНО АЖУРИРАЊЕ-Додека неговиот избледен дизајн потсетува на античко парче, овој тепих инспириран од Гроздобер е свежо ажурирање што ги надополнува преодните, модерни и современи стилови на декор на домот. Создадете удобен простор за играње за деца и миленичиња додека го заштитувате вашиот под од излевање и тежок мебел со овој безгрижен декор ажурирање за области со голем сообраќај во вашиот дом. Потресените живееле во изглед без напор акценти повеќето мебел и тротоарите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат