.

.

За Тамија Трактор Камион Пред Пролетта Суспензија Челик Држач Бар Во Собата

За Тамија Трактор Камион Пред Пролетта Суспензија Челик Држач Бар Во Собата

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа пролетна суспензија е погодна за 114 Тамија Трактор Камион, автомобилот од влијанието на тресењето по груб пат. . . Карактеристики : . Со завртките во пакетот, лесно е да се инсталира. Целиот пролет држач за суспензија бар сет ќе автомобилот од влијанието на тресење по груб пат. Изработени од челичен материјал. Погоден ЗА Рк 114 Тамија Трактор камион. Секој проблем, ве молиме нашата продавница без двоумење. Чест да ви служам. . . Спецификации : . Име на ставка : Поставен Преден Држач. Боја : Црна. Материјал : Метал. Погоден за : 114 Тамија Трактор Камион. Инсталирана Должина : околу 120мм. . Информации за пакетот : . Големина на пакетот : 11 * 7 * 2см / 4.4 * 2.8 * 0.8 во. Тежина на пакетот : 55гр. . Може да има одредено отстапување поради рачно мерење. . . Пакет листа : . 1 * Предниот Држач Поставен Со завртките во пакетот, лесно е да се инсталира. Целиот пролет држач за суспензија бар сет ќе автомобилот од влијанието на тресење по груб пат. Изработени од челичен материјал. Погоден ЗА Рк 114 Тамија Трактор камион. Секој проблем, ве молиме нашата продавница без двоумење. Чест да ви служам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат