.

.

Нсендм Женски Модни Врвови Лабави Шифон Кошули Темперамент Еднобојни Долги Ракави Дно Кошули Голема Женска Кошула Розова Средна

Нсендм Женски Модни Врвови Лабави Шифон Кошули Темперамент Еднобојни Долги Ракави Дно Кошули Голема Женска Кошула Розова Средна

DEN 463.84

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Модни Врвови Лабави Шифон Кошули Темперамент Еднобојни Долги Ракави Кошули Со Дно Големи Женски Кошули Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : Краток ракав. Јака : О вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер жени врвен Материјал : Полиестер+Спандекс, Оваа Маица Блуза Е Супер Мека, еластична и Мала Тежина,Во Изработка Прави Симпатичен Изглед, покажува Добра Фигура. : Обичните Врвови На Вратот V За Жени Совршено Ќе Го Исполнат Целиот Ваш Моден Стил Кога Ќе Се Спарите Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Високи Потпетици Или . Носете Го Слоевито Под Палто Или Кардиган Е Исто Така Одличен Избор За Трендовски Изглед. Овие Жени Се Протегаат Тенки Плетени Кошули Секогаш Можат Да Создадат Различни Стил И Да Се Прилагодат На Различни Температури И Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. Жените V Вратот Без Ракави Резервоарот Блузи Погоден За Сите Сезони, Спарување Со Вашите Кардигани И Палто Во Пролет, Fall Или Зима; Носете Го Сам Во Лето За Да Го Комплетирате Вашиот Моден Изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат