.

.

outfmvch средства за чистење нерѓосувачки челик ножици за сечење кутикули ножици за отстранување брадавици маникир

outfmvch средства за чистење нерѓосувачки челик ножици за сечење кутикули ножици за отстранување брадавици маникир

DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ножици За Ножици За Нокти Од Нерѓосувачки Челик Машина За Ножици Машинка За Отстранување Брадавици Маникир За Машинка : Материјал : Должина Од Нерѓосувачки Челик : 8 см Професионални брадавици за нокти за уметност / маникир / педикир за сечење Вродени/Дебели / тврди Нокти За Нокти Пластична рачка, чувствувајте се поудобно и поефикасно за употреба. Атрактивен изглед И издржливост Не Заборавајте да го исчистите по употреба и држете го подалеку Од децата Содржина На Пакување : 1x ножици за нокти ножици За Нокти Од Нерѓосувачки Челик Ножици За Машини За Ножици За Отстранување Ножици. Ножици За Нокти За Нокти Од Нерѓосувачки Челик Ножици За Машина За Ножици Нипер Отстранувач На Машина За Ножици. Карактеристика : Материјал : Должина Од Нерѓосувачки Челик : 8 см Професионални брадавици за кутикули за уметност на нокти / маникир / педикир за сечење Вродени/Дебели / тврди Нокти За Нокти Пластична рачка, чувствувајте се поудобно и поефикасно за употреба. Атрактивен изглед И издржливост Не Заборавајте да го исчистите по употреба и држете го подалеку Од децата Содржина На Пакетот : 1x ножици за нокти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат