.

.

Каролини Богатства LH9590CHF Ирски Сетер Бонбони Трска Празник Божиќ Знаме Платно Куќа Големина, Куќа Големина, разнобојни

Каролини Богатства LH9590CHF Ирски Сетер Бонбони Трска Празник Божиќ Знаме Платно Куќа Големина, Куќа Големина, разнобојни

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства LH9590 CHF Ирски Сетер Бонбони Трска Празник Божиќ Знаме Платно Куќа Големина, Куќа Големина, разнобојни Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични ирски Сетер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Ова божиќно украсно Големо Знаме. Ова Знаме Платно Куќа Големина е од каролини богатства колекција Бонбони Трска Божиќ. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат