.

.

Ревлон Волумазинг Маскара-Црна

Ревлон Волумазинг Маскара-Црна

DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волумен*, 100% Волумен*. Нашата врвна маскара за градење волумен обезбедува целосни, убаво разгорени трепки, во формули кои нема да се размачкаат или да се лупат. Љубов големи, дебели, полни трепки? Запознајте ја вашата нова омилена маскара! Богата, мастило боја и неверојатно засилување на секоја последна трепка, со две формули кои нема да се размачкаат или снегулки. Во нашата студија : 92% видоа брз волумен на градба; 92% видоа трепки што изгледаат подолги; 96% видоа богата, интензивна боја**. Како функционира? Уникатната четка За Вртење Е дизајнирана со брановидни влакна за цврсто да ја прегрне кривата на трепките додека депонира маскара. Исто така, постои водоотпорна опција која се спротивставува на влажноста и потењето за Волуметриски трепки кои траат до 24 часа. Маскарата за волумазирање е достапна во 3 бои; Волуменската Водоотпорна Маскара се нуди во 1 *100% имала зголемен волумен во клиничката студија, 2 слоја, по 25 потези. ** Студија за потрошувачи, 50 учесници . Формулирани без Сулфати, Парабени или Фталати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат