.

.

Мики Томпсон Диган Сите Терени 305 45Р 118т Гума

Мики Томпсон Диган Сите Терени 305 45Р 118т Гума

DEN 7055.84

Достапност
Достапно за нарачка

Сите Терени На Деган 38 од Мики Томпсон се дизајнирани со отворена празнина на шарата на сите терени и комерцијални соединенија. Издржливата конструкција е одлична надградба за денешните пикапи, Теренци. Целиот Терен Деган 38 доаѓа со гаранција за облека со ограничена облека од 60.000 милји ÃÃ'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'¢€œSUVÃÃ'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'¢€големини и гаранција за облека со ограничена облека од 55.000 милји на ÃÃ'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'¢€œLTÃÃ'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'Ã'¢€големини. Мики Томпсон Деган 38 Сите Терени 305/45Р22 118т Гуми Дополнителни Карактеристики ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 7636. Големина На Гумата : 305/45-17. Тип На Гума : Радијална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат