.

.

Поларна Туна, Сите Природни Цврсти Бели Албакор Во Вода, 5-Унца

Поларна Туна, Сите Природни Цврсти Бели Албакор Во Вода, 5-Унца

DEN 317.44

Достапност
Достапно за нарачка

Полар е посветен да им понуди на нашите клиенти нешто што голем дел од конкуренцијата не го прави-Целосно Природна Цврста Бела Албакор Туна со состојки што би ги очекувале : туна, вода и сол. Ние не додаваме полнила или хемикалии за подобрување на вкусот, волуменот или бојата. Тајната на нашата неверојатна и највисоко оценета туна е самата туна - спакуваме солидно парче туна давајќи им на нашите клиенти најдобар квалитет и вредност. Сите Природни И Богати Со Омега 3. Кошер Сертифициран И Гмо Слободен. Одржливо Фатени и Безбедни За Делфини. Погуста, посвежа и повкусна од кога било!. Одлично за сендвичи, салати од тестенини и секој рецепт што повикува на морска храна. Пакување од 24, 5 унца лименки ПОЛАРНА Цврста Бела Туна Албакор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат