.

.

Солидна Ајкула Мали И Големи Момчиња Наредени Ева Сабо, Големини 12-6

Солидна Ајкула Мали И Големи Момчиња Наредени Ева Сабо, Големини 12-6

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Солиден Ајкула Наредени Сабо Обичните чевли се одликува со шерпа стил ткаенина поставата која додава топлина и мекост под нога.  Овие сабо за деца се обликувани од мек материјал од пена за удобна поддршка што ви треба, и во затворени простории и надвор.  Создадени како секојдневен стил на чевли со удобен дизајн на лизгање (со широк, простран подножје), овие сабо ви овозможуваат лесно да го исфрлите кога ќе дојде време да влезете и да се опуштите.  Крајната во погодност и удобност совршен за целодневна забава!  Солиден Ајкула Секојдневен чевли. Детски чевли за затнување со ткаенина во стилот на шерпа за топлина и мекост . Мека пена обликувана за удобна поддршка. Лесна Нега-само избришете ја чистата и исушете ја на воздух. Удобен чевли за гребење со лизгање за лесно вклучување, лесно исклучување. Удобно, широко, пространо подножје.  .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат