.

.

Нарачајте сега за испорака на празници, женски традиционален час на час

Нарачајте сега за испорака на празници, женски традиционален час на час

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Покажете ја училишната гордост со овој зачудувачки класен прстен од нашата елитна колекција! Платинум позлата и брилијантен центар за родилни камења му даваат на овој прекрасен дизајн незаборавен сјај! Се одликува со скапоцен камен и простор за име за име на училиште во центарот. Персонализирајте ги страните со прво име, дипломирана година или колку што сакате. Вклучете посебна, врежана порака во групата за да создадете уникатен и сентиментален чувар. Издвоите со овој прекрасен дизајн од нашата елитна колекција! Стерлинг сребро со родиум позлата. Перница пресечен камен мерки 8мм х 6мм. Персонализирајте во групата со врежана порака до 18 карактери. Големина на прстенот 5 до 12,5 во 1/2 големини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат