.

.

Повеќе панделка, чиста органди, во yd, бела

Повеќе панделка, чиста органди, во yd, бела

DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа софистицирана чиста лента е 5/8 инчи за 100 јарди во бела боја. Оваа лесна, елегантна чиста лента е совршена за проекти за шиење, завиткување на подароци, лакови за коса, цветни букети, свадби и сите проекти за занаетчиство. Монофиламентен раб. Morex Дел број 91803/100-601. Овој производ е направен од 100% најлон ткаенина. Morex Ribbon е увозник и производител на декоративна лента, нудејќи голем број на креативни, модни и фини европски дизајнирани ленти. Morex Ribbon, чиста органди, 5/8 во x 100 yd, бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат