.

.

Аткинс решетки со средно ортопедски миленичиња

Аткинс решетки со средно ортопедски миленичиња

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте го вашето домашно милениче и помогнете во олеснување на болката во мускулите и мемориската пена за непријатност во зглобовите дизајнирана да работи со тежината и контурата на вашето куче. Овозможува подобра поддршка и олеснување од болни мускули и непријатност во зглобовите. Изолационата мемориска пена е ламинирана полиуретан од медицински степен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат