.

.

Сент Џејмс Дома Патка Нано Пердув Перница, Кралот Големина

Сент Џејмс Дома Патка Нано Пердув Перница, Кралот Големина

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Перницата со нано пердуви од 4 пакувања е направена со нано пердуви од сребрена патка. Спијте како да сте на облак со неверојатната перница од нано пердуви од 4 пакувања во кралска големина. 4 Пакет Патка Нано Перница Перница, Кралот Големина : Покрие Ткаенина : 100gsm бела микрофибер. Работ Заврши : нож работ. Нано пердув симбол. РДС. Оксипоуер . Пополнете Содржина : сребрена патка нано пердув. Пакување : компресирани И валани Перници Поли Торба + еден жолт картонг. Сошиена во етикета : Сент Џејмс Хоум Ад. Случај Пакет : 1-4 пакет. 20 "х 36".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат