.

.

Рис Петто Тркало Приколка Накуцване Адаптер Комплет за # и # - форд Ф - '04 -' 14

Рис Петто Тркало Приколка Накуцване Адаптер Комплет за и - форд Ф - '04 -' 14

DEN 2101.44

Достапност
Достапно за нарачка

Комплетот За Адаптер За Приколка Со Петто Тркало Рис 58433 одговара на Рис #30095 за следните Камиони Доџ : Ram меморија 1500 сите стилови (2009-2010), Ram меморија 1500 без кревет од 5,7' (2011-2012), Ram меморија 1500 без кревет од 5,7' или воздушна суспензија (2013-2014). Рис бренд стана име на домаќинството во тешката индустрија за влечење. Со докажани дизајни кои ги надминуваат индустриските стандарди, Рис стана бренд на избор кога перформансите се очекувањата. Комплет За Адаптер За Приколка На Петто Тркало. Користете со Рис #30035 и #30095. Одговара На Форд Ф-150 (2004-2014).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат