.

.

Фалкен Азенис Фк П225 45ЗР 225 45Р 95Ј ХЛ Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2011-Шевролет КРУЗ ЛТЗ, Тојота Камри КСЛЕ

Фалкен Азенис Фк П225 45ЗР 225 45Р 95Ј ХЛ Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2011-Шевролет КРУЗ ЛТЗ, Тојота Камри КСЛЕ

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Falken AZENIS FK453КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивкиотпорност На влечење на летните временски услови скратено растојание за сопирањепомоќни свиоци стабилност со голема брзина намалена бучава Од патиштапрегледфалкен Азенис FK453 е летна гума со високи перформанси произведена за патници (повеќе..) Големина : 225/45Р18. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат