.

.

Ангел Бакнеж Ново Пристигнување Чанта Стп Кожни Чанти За Рамо Модна Чанта За Вкрстено Тело Со Висок Квалитет За Жени

Ангел Бакнеж Ново Пристигнување Чанта Стп Кожни Чанти За Рамо Модна Чанта За Вкрстено Тело Со Висок Квалитет За Жени

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ангел Бакнеж Големи Чанти За Жени Чанта За Рамо Едноставна во дизајнот, елегантна и стилска,Голем капацитет, носете го сето тоа кога излегувате на шопинг, состаноци, патувања или работа,Лесно се совпаѓаат со кој било стил, секојдневни чанти.quality Callity Persity : Изработени од висококвалитетна мека измиена веганска кожа; Засилен ремен за рамо и подобрен квалитет на патент; сите чанти за скитници се направени тестови против шок и отпорни на абење, не е лесно да се биде надвор од форма, лесно за чистење, Издржлив. ●Димензија●Големина : 29см*12см*22см (Л*В*Ч) совршен за секојдневна употреба, доволно е простран за складирање на вашите дневни потреби,како што се телефон,мала банка за напојување, таблет, списание А4, козметика,клучеви, очила за сонце или други ситници. кармини. ●Мултифункционален q : Прикачен прилагодлив и отстранлив ремен за рамо, може да се користи како Чанта за скитници ,торба со едно рамо или чанта со вкрстено тело. Можете да одлучите како ќе се вклопи вашата торба you.It е погоден за вас во различни прилики : запознавање, шопинг,работа, патување, вокација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат