.

.

Чесапик Хилер Пченица Ливада Позадина

Чесапик Хилер Пченица Ливада Позадина

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прифатете ја природната убавина на ливадата на село. Пченица, гранчиња див мудрец и детелина се потпишани во сиви нијанси на бела позадина. Хилер е подготвена, сигурна лента позадина. Претходно залепен сигурен материјал за лента. 24-во повторување, половина капка натпревар. Перење и влажно соблекување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат