.

.

Вудфорд Без Замрзнување # Анти-Сифон Ѕид Тапа, Во. Во

Вудфорд Без Замрзнување Анти-Сифон Ѕид Тапа, Во. Во

DEN 1744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Предупредување : Не Користете Го Овој Производ Со Системи За Вода Што Пренесуваат Или Издаваат Вода За Човечка Исхрана 3/4" Машко Црево Нишка Млазницата Од Нерѓосувачки Челик Седиште - Елиминира Жица Нацртај Епдм Пакување За Да Се Спречи Протекување На Целосен Круг Работни Теми На Телото На Вентилот И Држач Не-Олово Лемење Стандард "О" Големина Седиште Мијалник Во Прав Обложени, Умре Фрлија Алуминиум Рачка Опционални Мета Клуч На Располагање (Дополнителни Трошоци) Прилагодливи Поликарбонат Ѕид Прирабница Максимален Притисок : 125 Psi Макс Температура : 120 Woodford Без Замрзнување #17 Анти-Сифон Ѕид Тапа, 1/2 Во. Х 8 Во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат