.

.

Кралската Кона Кафе Тост Кокос, 10% Кона Мешавина, Една Порција Кафе Парчиња-Брои Кутија

Кралската Кона Кафе Тост Кокос, 10% Кона Мешавина, Една Порција Кафе Парчиња-Брои Кутија

DEN 257.92

Достапност
Достапно за нарачка

Со секоја голтка ќе ја цените неверојатната комбинација на богата мешавина од 10% кона кафе и кремастиот сладок вкус на тост кокос. Многу популарен и кај туристите и кај локалното население. Уживајте во беспрекорниот мазен вкус и завршете што му верувате На Кралското Кафе Кона да го обезбеди. Секоја кутија содржи 12 единечни мешунки за чаши. Компатибилен со повеќето Системи ЗА Подготовка НА KEURIG K-CUP. Не ЗА КЈУРИГ. Lion_ Кафето не е поврзано СО KEURIG, INC. КЕУРИГ, к-КУП и ВУЕ се регистрирани трговски марки НА КЕУРИГ, АД. ПРАКТИЧНИ МЕШУНКИ ЗА КАФЕ : Нашите кралски мешунки Од Кона се компатибилни Со К-Чаша и доаѓаат во кутија од 12 единечни порции чаши. АЛОХА ОД ХАВАИ : има само нешто посебно во нашето Наздравено Кокосово Кафе. Во комбинација со лесното печење што овозможува да блесне вкусот на зрната, нашето Наздравено кокосово кафе има вкусна арома и вкус на кокос што шепоти на Хаваи со секоја голтка. ВКУС на Хаваи : Кралското Кафе Кона има богата историја која датира од деновите пред светот да знае За Кафето Кона. Сонот беше да се пласира малку познатото гравче одгледувано на Кона Хаваи, на падините на активен вулкан, до Меѓународна слава, така што оние што пијат кафе во светот би можеле да знаат за неговиот прекрасен вкус На Алоха.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат