.

.

Кингстон Месинг БАК3961478ПБ Реставрација 4-Парче Бања Хардвер, Полиран Месинг

Кингстон Месинг БАК3961478ПБ Реставрација 4-Парче Бања Хардвер, Полиран Месинг

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој сеопфатен комплет додатоци за бања содржи сложени детали за луксузен и неверојатен стил. Секоја бања ќе добие дополнителен поттик на раскош од овие координирани парчиња. Една шипка за крпи, прстен за крпи, кука за наметка и држач за тоалетна хартија се вклучени за сите ваши потреби за складирање што висат. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци. Висококвалитетна месинг конструкција. Комплет од 4 парчиња вклучува : 24" шипка за пешкири, прстен за крпи, кука за наметка и држач за тоалетна хартија. Премиум финишот се спротивставува на гребнатини и оцрнување. Инсталација на ѕид. Вклучен хардвер за монтирање. Лесен за инсталирање. Совршено се координира со собирање На Реставрација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат