.

.

Деца од Garanimals Boys Surfboard Kid Подарок кутија, сет од 8 парчиња облека, големини 4-10

Деца од Garanimals Boys Surfboard Kid Подарок кутија, сет од 8 парчиња облека, големини 4-10

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Закачете десет со голем сет на облека со осум парчиња! Оваа облека поставена од 365 деца од Garanimals има маици и шорцеви кои се совршени за мешање и совпаѓање за секојдневните прилики. Изгледот на вашето момче е комплетен и подготвен да оди од забавно игралиште во училишни денови со овој подарок за подароци за деца, направен во удобна ткаенина. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% Polyester Care : Machine Washable Country Of Origin : Увезен и се вклучува : 4 маици и 4 пара карактеристики на кратки кошули : екипаж; кратки ракави; Контраст Графички отпечатоци Карактеристики : Стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Страничен џебоеко-tex ® Стандард 100 Сертифициран : 19.hus.88038boys на маици и шорцеви облеки поставени од 365 деца од garanimals/ул>.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат